“Bir Araya Gelmemiz Son Derece Kıymetli”

Afyonkarahisar Merkez ilçe yönetiminin istifası nedeniyle, yeni merkez ilçe yönetiminin

AFYONKARAHİSAR 30.01.2022, 15:50
“Bir Araya Gelmemiz Son Derece Kıymetli”

“Bir Araya Gelmemiz Son Derece Kıymetli”

Afyonkarahisar Merkez ilçe yönetiminin istifası nedeniyle, yeni merkez ilçe yönetiminin oluşturulması kapsamında ilimize gelen İYİ Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu başkanlığında yapılan istişare toplantıları haftanın son günüde devam etti.
Faysal Hacımustafaoğlu; 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayımız Dr. Mahmut Koçak ile bir araya gelmesinin akabinde Merkez ilçeye bağlı Belde Başkanlarımızla İl Başkanlığında istişarelerde bulundu.
Hacımustafaoğlu “ İstişare toplantılarımız bir hafta boyunca devam etti. Bu toplantılar bizim için çok değerlidir. Yaklaşan Genel ve yerel seçimler öncesi toplumun tüm kesimlerinden insanımızın bir araya geldiği bir merkez ilçe teşkilatını oluşturmaya çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda İYİ Parti teşkilatının kurulmasından bu güne kadar emekleri olan arkadaşlarımızla bir araya gelerek istişarede bulunuyoruz. İl , ilçe, belde ve tüm köylerimizde birlik ve beraberlik içinde bir arada tek vücut olarak hareket edecek bir teşkilat yapısı gereklidir. Ne zaman yapılırsa yapılsın ilk seçimde İYİ Partimiz iktidara gelecektir. Tüm teşkilatımızın bu sorumluluğun bilinciyle çalışması önem arz ediyor. Afyonkarahisar’da İYİ Partinin genel ve yerel seçimde birinci parti olacağına yürekten inanıyoruz. İnşallah sık sık bir araya gelerek değerlendirmelerimiz devam edecektir” dedi.

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 02 Temmuz 2022
İmsak 03:40
Güneş 05:30
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:34
Yatsı 22:16