Belediye Personeline Hizmet İçi Eğitim Semineri

Afyonkarahisar Belediyesi, personelin gelişimi ve daha iyi hizmet verebilmesi için

AFYONKARAHİSAR 14.09.2022, 17:09
Belediye Personeline Hizmet İçi Eğitim Semineri

Belediye Personeline Hizmet İçi Eğitim Semineri

Afyonkarahisar Belediyesi, personelin gelişimi ve daha iyi hizmet verebilmesi için, hizmet içi eğitim seminerlerine büyük önem veriyor.

Bu kapsamda; belediye personelimize yönelik Hizmet İçi Eğitim Semineri düzenlendi. İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitim semineri, Sosyolog/ Siyaset Bilimcisi Büşra Soylu tarafından verildi.

"Stres ve Öfke Kontrolü" konulu eğitim seminerinde Sosyolog Büşra Soylu, vatandaşlarla doğrudan temas kuran personelimize öfke ve stresle baş etmenin yollarını ve doğru iletişim metotlarını anlattı. Personelimize iş kaynaklı stresi kontrol edebilme ve iletişim becerilerini geliştirme konuları üzerinden de örnekler veren Sosyolog/ Siyaset Bilimcisi Büşra Soylu, stres ve öfke oluşumunun sebeplerinin neler olduğunu anlattı.

Stresin sonunda ortaya çıkan sonucun olumsuz yönlerini de personelimizle paylaşan Büşra Soylu, vatandaşlarla doğru iletişim kurmanın yollarını da anlattığı seminerde öfke ve stresin hayatın bir parçası olduğunu, ancak bununla baş etmenin mutlaka öğrenilmesi gerektiğini belirtti.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:29
Güneş 06:50
Öğle 12:51
İkindi 16:07
Akşam 18:43
Yatsı 19:59