Belediye Personeline Hizmet İçi Eğitim Semineri

Belediyemiz, personelin gelişimi ve daha iyi hizmet verebilmesi için, hizmet içi eğitim

AFYONKARAHİSAR 16.12.2021, 01:05
Belediye Personeline Hizmet İçi Eğitim Semineri

Belediye Personeline Hizmet İçi Eğitim Semineri

Belediyemiz, personelin gelişimi ve daha iyi hizmet verebilmesi için, hizmet içi eğitim seminerlerine büyük önem veriyor. Bu kapsamda; belediye personelimize yönelik Hizmet İçi Eğitim Semineri düzenlendi.

Belediyemiz personeline hizmet içi eğitim semineri verildi. Belediyemiz İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitim semineri, AKÜ Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Mehmet Hatipoğlu tarafından verildi. Gerçekleşen üç günlük eğitimle belediye personeli, “Kamu Hizmetlerinin Sunumunda Ehliyet, Liyakat ve Adalet” konuları hakkında bilgilendirildi. Belediyemiz Hizmet içi eğitim seminerine 500’ü aşkın personel katılım sağladı. Seminer; vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimizin iş ve işleyişinin daha sağlıklı yapılabilmesi, yapılan resmi yazışmalara ilişkin kuralları yerinde uygulama, bilgi veya belge alışverişini hızlı ve güvenli şekilde yürütmek ve uygulama birliği sağlamak amacıyla düzenlendi.

Eğitim seminerlerinin tamamlanması ardından AKÜ Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Mehmet Hatipoğlu Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i makamında ziyaret etti. Görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette konuya ilişkin açıklamada bulunan Başkanımız Zeybek; “Kendini yenileyen ve çağın şartlarına göre hazırlayan bir belediye olma noktasında tüm gayretimizi sarf etmekteyiz. Bu kapsamda eğitim seminerlerinin düzenlenmesine önem veriyor ve bu programların içinde yer alıyoruz. Amacımız vatandaşımıza daha etkin, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler sağlamak. Semineri veren AKÜ Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Mehmet Hatipoğlu hocamıza teşekkür ediyorum“ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner659
0
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:47
Akşam 18:10
Yatsı 19:31