“Başlattığımız Her İcraatin Takipçisiyiz”

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in

AFYONKARAHİSAR 15.08.2022, 15:41
“Başlattığımız Her İcraatin Takipçisiyiz”

“Başlattığımız Her İcraatin Takipçisiyiz”

AK Parti İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven'in Afyonkarahisar Merkez, Sinanpaşa ve Sandıklı'da düzenlemiş olduğu ziyaretlerle ilgili basın açıklamasıdır.


İcraatlerimiz Söz Verdiklerimizin Teminatıdır


"14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bütün hayallerimizi hedeflerimizi özetler nitelikte bir cümle kurdu. "Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak". Darlıktan, yokluktan çözüme kavuşturulmayan sorunlardan bıkan Türk Milleti o gün AK Parti'mizin milletimizin bir refleksi olduğunu anladı ve bugüne kadar aralıksız olarak her zorlukta desteğini esirgemedi. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmet ve icraatlerimiz, 21 yıl önce kurulan bir cümlenin ispatı, önümüzdeki dönemin teminatıdır."

Başlattığımız Her İcraatin Takipçisiyiz

"Millet sevdasıyla yola çıktığımız günden bu yana siyasete ve milletten bihaber devlet yönetimine dair ezberleri bozarak milletin esasıyla ilgilenen ve sorunları birer birer çözen bir parti olduk. Afyonkarahisar'ımızın sokaklarından biran kopmadan anbean her ihtiyaca ve soruna yönelik adımları hızlıca attık. Yine bir arada olmaya gereken icraatleri belirlemeye hemşehrilerimizle birlikte karar veriyoruz. Sinanpaşa Kılıçarslan, Ahmetpaşa, Küçükhüyük beldelelerimizde hemşehrilerimizle esnaflarımızla hemhal olduk. Sinanpaşa'mızda çiftçilerimize kolaylık sağlamak maksadıyla yeni açtığımız TMO alım ofisinde çiftçilerimizle bir araya geldik. Daha önce sözünü vermiş olduğumuz ve TOKİ tarafından yapımı başlayan şantiye alanında incelemelerde bulunduk. Başlattığımız her icraatin ve milletimiz için çalışması gereken her sistemin takipçisiyiz.


Doğal Afetlerden Doğan Sıkıntıları Çözüyoruz

Ülkemizin ve milletimizin kalkınması ve refaha ulaşmasında bilhassa üreticilerimizin payının büyüklüğünün farkındayız. Afyonkarahisar'ımız bu sene ciddi don ve yağış afetiyle karşı karşıya kaldı. Ancak yaşanan her sıkıntıdan sonra problemin kaynağında gereken planlamayı yaparak sorunları çözdük. Sandıklı ilçemizdede ciddi bir üretim payına sahip olan jeotermal seralarımızdaki hasarı ve durumu yerinde inceledik. Yavaşlar, Çevrepınar, Emirhisar ve Hırka köylerimizde vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Hamdolsun her sorunumuzu ivedilikle çözen bir Cumhurbaşkanımız ve hükümet sistemimiz var. Geçtiğimiz haftalarda yine Afyonkarahisar'ımız için 2022 Köydes ödemelerine ek olarak 25 milyonu aşan bir mebla şehrimize tahsis edildi.

Afyonkarahisar'ımızda Hareket Hiç Bitmiyor

Afyonkarahisar'ımızda hizmetin en iyisi ve dünya çapında festivaller bir yandan devam ederken bir yandan yeni projelere başlıyor ve yenilerini ekliyoruz. Bu hafta içerisinde Açık Ceza İnfaz Kurumu Anaokulu ve Başmakçı Yurt İkmal işlerinin ihale tarihlerini belirledik. İhalesi tamamlanan her işin takipçisiyiz. Sandıklı'mızda geleneksel yöntemlerle ülkemizdeki hatta dünyadan gelecek misafirlerimize şifa olacak Geleneksel Tıp Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdik. Dinar'ımızda Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle üretimi artırmak ve destek olmak maksadıyla arazi toplulaştırma çalışmasını tamamladık. Türkiye'nin ayakları yere basmayan festivali TEKNOFEST festival alanında Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ile katılımcıları ziyaret ettik. Eski Türkiye'de hayal bile değil denilenleri bugün eğitim gören gençlerimiz gerçekleştiriyor.

Daha Büyük Projelerin Arefesindeyiz

AK Parti'mizin temellerinin atıldığı Afyonkarahisar 21 yıldır bizlerden desteğini esirgemedi. Bizlerde şehrimize hizmet etmek adına ilçe, köy ve belde ayırtetmeksizin sokak sokak Afyonkarahisar'lı hemşehrilerimizden hiç kopmadık.Yapılacak her hizmete birlikte karar verdik ve milletimizden aldığımız güçle her icraatin altına imzamızı attık. Değirmenayvalı Beldemizde, Halimoru, Belkaracaören ve Karaarslan köylerimizde devam eden yol çalışmaları ve hizmetleri yerinde inceledik. Vatandaşlarımızla gerekenleri istişare ettik. Artık çok büyük projelerin arefesindeyiz. 2023 virajını dönecek kaldığımız yerden hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Yorumlar (0)
19
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak 05:23
Güneş 06:45
Öğle 12:53
İkindi 16:14
Akşam 18:52
Yatsı 20:09