“Başkanımız Gayret Ve Samimiyetle Çalışıyor”

“Afyonumuzun Emrine Amadeyiz”

AFYONKARAHİSAR 29.12.2020, 18:13

Belediyemizi ziyaret eden İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Belediye Başkanımızdan övgüyle bahsetti:

“Başkanımız Gayret Ve Samimiyetle Çalışıyor”

“Afyonumuzun Emrine Amadeyiz”

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcılarımız tarafından karşılanan Bakan Soylu’ya, Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberindeki eşlik etti.

“KAYNAKLARI ÇOK İYİ KULLANMA ADINA İRADE SERGİLİYOR”

Afyonkarahisar’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’ten övgüyle söz etti. Bakan Soylu “Sağolsun Başkanımız ekibiyle birlikte ortaya koyduğu hizmetler, vatandaşla olan sıcak teması, geleceğe yönelik tasarladığı adımlar ve planlamalar elbette ki hepimizi mutlu etmektedir” dedi.

Başkan Zeybek’in gayret ve samimiyetle çalıştığına dikkat çeken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; “Bunu bütün çalışmalarında da görüyoruz. Gayretle samimiyetle mücadeleyi ortaya koyuyor. Bizde gücümüz yettiğince emirlerine amadeyiz. Kaynakları çok iyi kullanma adına irade sergiliyor, hemde tarihimizin bize emanet ettiği kahramanlığın ruhuna uygun adımları atıyor” dedi.

Afyonkarahisar’ın gizemli bir şehir olduğunu ifade eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; “Afyonkarahisar gizemli bir şehir… Bir çok farklılığı, zenginliği, sorumluluğu içinde barındıran bir şehrimiz. Bütün bunlara hizmet etmekte ayrı bir şereftir. Hizmet etmek herkese nasip olmuyor. Birde burada el ele bir durum var, herkes birbirine yardımcı oluyor. Milletvekillerimiz, Valimiz, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, partimiz herkes kolları sıvamış durumda. Bu bizimde moralimizi yükseltiyor. Heyecanımızı artırıyor. Afyonumuzun emrine amadeyiz” dedi. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ise İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu Belediyemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisine şükranlarını sundu.

BAKAN SOYLU'YA EKMEK KADAYIFI İKRAM ETTİK

Geçirdiği COVİD -19 hastalığının ardından 15 Aralık 2020 tarihinde plazma kan bağışında bulunan İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Belediyemiz hesaplarından geçmiş olsun mesajı verilerek kendisini Afyonkarahisar’a davet etti ve tescilli yöresel lezzetimiz kaymaklı ekmek kadayıfı ikram edeceğimizi söyledik. Bakan Soylu’da bu gün gerçekleştirdiği ziyarette ekmek kadayıfını tatma fırsatı buldu.

Yorumlar (0)
-6
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 19 Ocak 2021
İmsak 06:40
Güneş 08:06
Öğle 13:13
İkindi 15:49
Akşam 18:11
Yatsı 19:32