Başkan Zeybek, ”Hayırlı Olsun.”.

Milli Savunma Bakanlığı ile Afyonkarahisar Belediyemiz arasında protokol imzalandı.

AFYONKARAHİSAR 23.10.2020, 22:10
Başkan Zeybek, ”Hayırlı Olsun.”.

Başkan Zeybek, ”Hayırlı Olsun.”.

Milli Savunma Bakanlığı ile Afyonkarahisar Belediyemiz arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol gereği Karaman Mahallesinde Ordu Evinin bulunduğu parselin imar planında yol olan kısımları bedelsiz olarak Afyonkarahisar Belediyesine terk edildi.

Çevre emniyet duvarları ile kamera ve aydınlatma sistemlerinin zarar gören kısımlarının belediyemizce yapılmasına dair imzalanan protokol, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile Milli Savunma Bakanlığımızı temsilen İkmal ve Garnizon Komutanımız Tuğgeneral Osman Alp arasında imzalandı.

Protokol gereği Karaman Mahallesinde Milli Savunma Bakanlığına tahsisli Ordu Evi olarak kullanılan taşınmazın imar planında yolda kalan kısımlarının Afyonkarahisar Belediyesine terki yapılacak, buna karşılık zarar gören çevre emniyet duvarları ile kamera ve aydınlatma sistemleri belediyemizce yapılacak.

Protokolün iki kurum için de hayırlı olmasını temenni eden Başkan Zeybek, kurumlar arası işbirliğine dikkat çekti. Başkan Zeybek çalışma anlayışında tespit ve planlamaları en iyi şekilde yaptıklarını ifade ederek, kurumlar arasında koordinasyon ve işbirliği içerisinde hızlı ve verimli bir şekilde gecelerini gündüzlerine katarak hizmet ürettiklerini söyledi. Başkan Zeybek, desteklerinden dolayı İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp'e teşekkür etti.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:43
Öğle 12:59
İkindi 16:50
Akşam 20:06
Yatsı 21:37