Başkan Zeybek Burmalı Mahallesi’nde

Cuma ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek bu kez de Burmalı

AFYONKARAHİSAR 10.09.2021, 18:08
Başkan Zeybek Burmalı Mahallesi’nde

Başkan Zeybek Burmalı Mahallesi’nde

Cuma ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek bu kez de Burmalı Mahallesi’ni ziyaret etti. Hemşehrileri ile sık sık bir araya gelen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek her hafta Cuma günü mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor.

İstişare kültürünü kendine şiar edinen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak, birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkanımız Zeybek, Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Murat Öner, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve daire müdürleri ile birlikte Muhtarlar Derneği Başkanı Burmalı Mahallesi Muhtarı Suat Uygur ve mahalle sakinleri ile buluştu.

Muhtar Suat Uygur’un, esnafların, vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Başkanımız Zeybek mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Başkanımız Mehmet Zeybek yol üzerindeki vatandaşlar ile de hasbihal etti. Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkanımız Zeybek’e teşekkür eden Muhtar Uygur, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi, teşekkür etti.

“BİRLİKTE YÖNETİM ANLAYIŞI İLE HAREKET EDİYORUZ”

Ziyaret ardından açıklama yapan Başkanımız Zeybek, her bölgeye eşit hizmet verildiğini vurgulayarak, "Mahalle ziyaretlerimizin ikinci turundayız. Mahalle sakinlerimiz ile buluşarak onların istek ve önerilerini aldık. Şehrimizde yapacağımız projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını, vatandaşlarımızı, ilgili kurum ve kuruluşları bilgilendiriyoruz ve el ele vererek şehrimizin gelişmesine katkı sağlıyoruz. Muhtarımız Suat Uygur’a başarılar diliyor teşekkür ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)
banner659
13
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Eylül 2021
İmsak 05:22
Güneş 06:44
Öğle 12:54
İkindi 16:15
Akşam 18:53
Yatsı 20:10