Başkan adayı Dilek'ten Başkan Mısırlıoğlu'na ziyaret

Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Hakan Dilek, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası

AFYONKARAHİSAR 20.10.2021, 17:53
Başkan adayı Dilek'ten Başkan Mısırlıoğlu'na ziyaret

Başkan adayı Dilek'ten Başkan Mısırlıoğlu'na ziyaret


Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Hakan Dilek, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adaylığından sonra ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Dilek bu kapsamda, İYİ Parti İl Başkanı M. Muhammed Mısırlıoğlu’na ziyarette bulundu.
"Çıkmış olduğunuz bu kutlu yolda sizlere başarılar diliyorum" diyerek sözlerine başlayan İYİ Parti İl Başkanı M. Muhammed Mısırlıoğlu, "Gönüllülük esaslı ve kendinden fedakârlık yaparak, başında bulunduğunuz kurumun üyelerinin haklarını, menfaatlerini ve geleceğe dönük çıkarlarını, takip ve icra etme noktasında bir mesai harcayacaksınız. Bu da tabi gönüllülük gerektiren bir şey. Bir yola çıkmışsınız ve sonucu ne olursa olsun, önce elinizi değil gövdenizi taşın altına koyacağınızı göstermişsiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Sonuçta bu bir yarıştır. Başka adaylar da olacaktır. Bunlar doğal ve demokrasinin gereği olan durumlar. Umarız tatlı rekabet içinde bir yarış olur ve kazanan hepiniz olursunuz, kazanan kurum, kazanan esnaf olur" şeklinde konuştu.

Mısırlıoğlu, "Size esnaflarımız bir yetki, bir görev verirse, aynı şekilde milletimiz de bize bir yetki ve bir görev tebliğ ederse, biz de bu partinin başında olursak, her türlü sorununuza ve sıkıntınıza çare olmak için gece gündüz çalışırız. Sonuçta hepimiz Afyonkarahisar'ın bir adım ileriye gitmesi için mücadele ediyoruz. Biz sizinle kenetlenip, bütünleşip sıkıntılarınızı çözmek için elimizden gelen her türlü fedakârlığı yaparız" ifadelerine yer verdi.
İl Başkanı Mısırlıoğlu böyle durumlarda siyasi görüşe bakılmadığını dile getirerek, "Biz sizi Afyonkarahisar'ın Madeni Sanatkârlar üyesi esnafları, temsilcileri ve muhatabımız olarak gördüğümüz için size, mesleğiniz ve temsil ettiğiniz kurum açısından bakarız. Siyasi görüşüne bakmayız. Sonuçta herkesin bir siyasi görüşü vardır. Biz onları sorgulamayız. Biz size nasıl yardımcı olabiliriz diye üzerimize düşen ne varsa, seferberlik ilan eder sizlere yardımcı oluruz. Başarılar diliyorum. Güzel bir oluşum. Allah muvaffakiyetler nasip etsin" temennisinde bulundu.
Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı ve Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adayı Hakan Dilek ise, "Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizim bulunduğumuz konum siyaset dışı bir konum. Biz bu göreve talip olduk. Sonuçta bu bir bayrak yarışı, bayrağı da göğüslemek isteriz. Yaklaşık 16-17 sene yönetimlerde bulundum. Örnek aldığımız insanların çizgisinde inşallah devam etmeyi planlıyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner659
10
kapalı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 07 Aralık 2021
İmsak 06:27
Güneş 07:54
Öğle 12:54
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06