ATSO’da Mayıs Ayı Dolu Dolu Geçecek

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Mayıs ayında önemli eğitim ve toplantılara

AFYONKARAHİSAR 09.05.2022, 12:41
ATSO’da Mayıs Ayı Dolu Dolu Geçecek

ATSO’da Mayıs Ayı Dolu Dolu Geçecek

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Mayıs ayında önemli eğitim ve toplantılara ev sahipliği yapacak. ATSO’nun Avrupa Birliği desteği ile sürdürdüğü Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında 10 Mayıs 2022 tarihinde (yarın), Akrones Otel’de Doğaltaş Sektöründe Meslek Hastalıkları ve Alınması Gereken Önlemler Çalıştayı düzenlenecek. Saat 10’da başlayacak ve gün boyu sürecek Çalıştay’da Doğaltaş Sektöründe Karşılaşılan Meslek Hastalıkları ve Doğaltaş Sektöründe Kişisel Koruyucu Donanım ve Çalışan Eğitimleri başlıklı iki oturumda, birbirinden değerli uzmanlar, tecrübe ve bilgilerini aktaracak.

ATSO KOBİ AKADEMİSİ EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Mayıs ayında ATSO KOBİ Akademisi eğitimleri de tüm hızıyla devam edecek. 11 Mayıs 2022 tarihinde, saat 15’te Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Afyonkarahisar Oda-Borsa Akademik Danışmanı ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cantürk Kayahan, ATSO hizmet binasında “Finansçı Olmayanlar İçin Finans” başlıklı eğitim verecek.

ATSO KOBİ Akademisi, 18 Mayıs 2022 tarihinde de TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde, Oda-Borsa Camiası’nın yakından tanıdığı Cengiz Tavukçuoğlu’nun vereceği Markalaşma eğitimini düzenleyecek.

ATSO KOBİ Akademisi tarafından, yine TOBB ETÜSEM işbirliğinde 25 Mayıs 2022 tarihinde de E-Ticaret ve Dijital Pazarlama eğitimi gerçekleştirilecek. Bu eğitimi ise Serdar Bilecen verecek.

Yorumlar (0)
26
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 25 Mayıs 2022
İmsak 03:47
Güneş 05:32
Öğle 13:00
İkindi 16:53
Akşam 20:18
Yatsı 21:55