ATSO İle Şekerbank Arasında Protokol İmzalandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank T.A.Ş. arasında

AFYONKARAHİSAR 12.11.2020, 16:50
ATSO İle Şekerbank Arasında Protokol İmzalandı

ATSO İle Şekerbank Arasında Protokol İmzalandı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank T.A.Ş. arasında ATSO üyelerine yönelik “Taksitli Ticari Kredi” protokolü imzalandı. Protokol çerçevesinde, kredisi uygun görülen ATSO üyeleri, 36 aya varan vadelerde, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ticari kredi kullanabilecek. Kredilerde uygulanacak faiz oranı, Banka’nın mevcut liste fiyatlarından yüzde 15 indirimli olarak uygulanacak. Her bir kredi işlemi için binde 5 oranında kullandırım komisyonu alınacak. Ayrıca, kredi kullanan ATSO üyesinin, ilk kez Banka’nın POS cihazını kullanması hâlinde, ilk 3 ay POS kira bedeli alınmayacak.

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olacak protokolün imza töreni ATSO hizmet binasında gerçekleştirildi. Protokol imza töreninde konuşan Şekerbank T.A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız ile bu protokolü imzalamaktan son derece mutluyuz. Biz Afyonkarahisar’da ilk şubemizi, bundan 60 yıl önce açtık. Sadece Afyonkarahisar’da değil, Afyon’un 7 ilçesindeki şubelerimizle başlayan yolculuğumuz, bugün hâlâ devam ediyor. İnşallah bu protokolümüz ile birlikte Afyonkarahisarımız’daki tasarruf sahiplerimizle bugüne kadar taşıdığımız birliği ve bütünlüğü, Afyon’un sanayicisi ve tüccarı ile paylaşacağız. Bankamız, Odamız ve ilimiz için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de Tuğbay Kumoğlu nezdinde Şekerbank T.A.Ş.’ye teşekkür ederek sözlerine başladı. Serteser, “Bu protokolü sizin temsil ettiğiniz makam ile imzalamak bizim için gurur verici, böylece Afyonkarahisar’a ne kadar değer verdiğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Bir bankanın 60 yılı aşkın bir süredir Afyonkarahisar’da olması, 7 ilçesinde şube açması, Afyon’a gösterdiği önemi belirtir. Şekerbank, değerli üyelerimize güzel diyebileceğimiz imkânlar sağlıyor. Odamız’ın değerli üyelerinin bu imkânlardan yararlanmasını diliyoruz. Sağlanan imkânlar dolayısıyla Şekerbank ailesine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Protokol imza töreninde Şekerbank T.A.Ş. Akdeniz Bölge Müdürü Ahmet Çapançatal, Afyon Şube Müdürü Ozan Çakır, Ticari Portföy Yöneticisi Evrim Taş ve KOBİ Portföy Yöneticisi Mehmet Kemal Yılanlı da hazır bulundu.

Törenin ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Şekerbank T.A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu’na mermerden yapılmış gemi-saat takdim etti.

Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 03:34
Güneş 05:25
Öğle 13:03
İkindi 16:58
Akşam 20:31
Yatsı 22:14