ATSO Heyeti, TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na Katıldı

TOBB Türkiye Ekonomi Şurası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla

AFYONKARAHİSAR 19.11.2020, 15:03
ATSO Heyeti, TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na Katıldı

ATSO Heyeti, TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na Katıldı

TOBB Türkiye Ekonomi Şurası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği’nde Düzenlendi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Ev Sahipliğindeki Türkiye Ekonomi Şurası; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine Ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Tarım Ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Ve TOBB Yönetim Kurulu Üyelerinin Katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’ndan Video Konferans Aracılığıyla Gerçekleştirildi.

Şura’ya Afyonkarahisar Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Üyeleri Ve TOBB Delegeleri Adnan Demirel, Ahmet Karakol, Halit Özutku, Mehmet Kumartaşlı, Mehmet Tamer Günel, Metin İplikçioğlu, Mustafa Özer, Mustafa Şükrü Genelioğlu, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Berna Tokman İle ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol Video Konferans Yöntemiyle İştirak Etti.

TOBB Türkiye Ekonomik Şurası’nda TOBB Konseyleri Ve Bölgelerden Gelen Talepleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ve Bakanlar Kurulu Üyeleri Tek Tek Not Aldı. Şura’da Afyonkarahisar’ın Sorunları Ve Çözüm Önerileri De İletildi.

Yorumlar (0)
9
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:43
Öğle 12:59
İkindi 16:50
Akşam 20:06
Yatsı 21:37