Antalya TSO Meclis Başkanı Özer'den Merdivenci Ve Serteser’e Ziyaret

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı

AFYONKARAHİSAR 19.01.2022, 18:04 19.01.2022, 18:05
Antalya TSO Meclis Başkanı Özer'den Merdivenci Ve Serteser’e Ziyaret

Antalya TSO Meclis Başkanı Özer'den Merdivenci Ve Serteser’e Ziyaret

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser'i ziyaret etti.

Özer, ilk ziyaretini İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı’na katılmak üzere programı olan Serteser’e gerçekleştirdi. Özer, Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi Ön Bilgilendirme Toplantısı’ndan sonra da Merdivenci ile görüş alışverişinde bulundu.

Aynı zamanda Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi Yönetim Kurulu Üyesi olan Özer, bu bağlamda yapılacak çalışmaları Merdivenci ve Serteser'e aktardı.

Merdivenci ve Serteser, ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek Mart ayında gerçekleştirilecek Uluslararası Sigorta Fuarı ve Kongresi'nin sigorta sektörü için başarılı geçmesini diledi.

Ziyaret heyetinde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 24. Meslek Komitesi (Sigorta İşletmeleri) Başkanı Funda Güleç Yaman, Afyonkarahisar TSO Meclis Üyeleri Ahmet Beşkardeş ve Şükrü Bızıkçı, USFK Teknik Kurul Başkanı Osman Tüken, Afyonkarahisar Sigorta Acenteleri Derneği (AFSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem ve AFSAD Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Gümüş yer aldı.

Yorumlar (0)
16
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Haziran 2022
İmsak 03:37
Güneş 05:28
Öğle 13:06
İkindi 17:01
Akşam 20:34
Yatsı 22:17