Albikere.com Hediyeleri Sahiplerini Buldu

Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan ve 25 Mayıs’ta birinci yıldönümünü,

AFYONKARAHİSAR 14.06.2022, 15:31
Albikere.com Hediyeleri Sahiplerini Buldu

Albikere.com Hediyeleri Sahiplerini Buldu

Afyon Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından kurulan ve 25 Mayıs’ta birinci yıldönümünü, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın katılımıyla düzenlenen etkinlikle kutlayan albikere.com’un çekilişinde hediye kazanan talihliler için özel tören yapıldı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirilen törene Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Afyon Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Erkan Tanyeri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yrd. Veysi DEMİR, AEV Genel Sekreteri Murat Diker ile talihliler katıldı.

25 Mayıs 2022 tarihindeki çekilişte CORELLİ marka bisiklet kazanan Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Erkan Tanyeri, bisikleti Recep Tayyip Erdoğan Anadolu Lisesi’nde 10. sınıfta öğrenim gören ve başarılı çalışmaları ile Takdir Belgesi alan Merve Karakuyu’ya hediye etti. Vali Yardımcısı Ömer Tekeş, bu örnek davranışı dolayısıyla Tanyeri’ye teşekkür etti.

Diğer bisiklet talihlisi Ayşe NAYMAN ve apple airpods talihlisi Resul TIRAK da hediyelerini teslim aldılar

Yorumlar (0)
24
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 25 Eylül 2022
İmsak 05:19
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:18
Akşam 18:59
Yatsı 20:15