Akşam Çayını Ataköy Mahalle Sakinleri İle İçip, Taleplerini Dinlediler

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek

AFYONKARAHİSAR 12.12.2021, 18:43
Akşam Çayını Ataköy Mahalle Sakinleri İle İçip, Taleplerini Dinlediler

Akşam Çayını Ataköy Mahalle Sakinleri İle İçip, Taleplerini Dinlediler

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ile birlikte akşam çayını Ataköy mahallesinde mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile birlikte içti. Mahallelinin taleplerini dinleyen heyet “Müsterih olun gereken yapılacak” mesajı verdi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay Afyonkarahisar merkez Ataköy Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Başkan Uluçay’a Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de eşlik etti.

“Müsterih olun gereken yapılacak”

Ziyarette mahalle muhtarı Muharrem Özdemir’in taleplerini dinleyen Uluçay, Karadeniz ve Zeybek, talepleri tek tek not aldı. Mahalledeki ihtiyaçların giderileceği sözünü veren Uluçay, Karadeniz ve Zeybek müsterih olunması gerektiği mesajını verdi.

“Hizmet için vatandaşlarımızın ayağına gidiyoruz”

Ziyarette bir konuşma yapan Uluçay şöyle dedi; Her bulduğumuz fırsatta Merkez İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ile mahallelerimizi ziyaret ediyor, vatandaşımızla görüşüyor, Şehrimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün de Ataköy Mahallemizin Muhtarı Muharrem Özdemir ve mahalle sakinlerimizi ziyaret ederek mahalle de yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Vatandaşlarımızı partimize beklemektense ayaklarına giderek taleplerini alıyoruz. Her Cuma namazını Merkez İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımız ile birlikte farklı bir mahallede kılarak namazın akabinde de mahalledeki eksiklikleri gidermek adına muhtarımız ve belediyemizin ekipleri ile anında müdahale edecek bir ekipmanla geziyoruz. Yaptığımız bu ziyaretler ile Afyonkarahisar’ın mahallelerinin hizmet ihtiyaçlarını tespit ederken, hemşehrilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesine katkı sağlayacak hizmetleri istişarelerle mahallelerimize götürüyoruz. Amacımız kadim medeniyetlere ev sahipliği yapan şehrimizin sadece bu gününe değil geleceğine de değer katmaktır.

“Ortaya çok önemli eserler çıkarıyoruz”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de “Bugün de akşam çayını Ataköy Mahallemizin değerli muhtarı Muharrem Özdemir ve mahalle sakinlerimiz ile içiyoruz. İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ve Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ile birlikte mahalle sakinlerimizin taleplerini alıyoruz. Biz AK Parti’nin AK neferleri olarak gönül bağları birbirine sımsıkı bağlı olan güçlü bir ekibiz. Hizmet için vatandaşlarımızın talebi ne ise gereğini yerine getirirken, ortaya çok önemli eserler çıkarıyoruz. Zaten bizi biz yapan değerler de bunlardır. Aziz milletimiz de bizi bu değerlere bağlı olduğumuz için her fırsatta destekliyor” dedi.

“Vatandaşlarımızın ayağına giderek talepleri kendilerinden dinliyoruz”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de “AK Parti İl Başkanımız ve Belediye Başkanımız ile birlikte saha çalışmalarına katılıyor ve önceden belirlediğimiz talepleri İl Başkanımız ve Belediye Başkanımıza sunuyoruz. Akabinde mahalle ziyaretlerinde de vatandaşlarımızın ayağına giderek bir de kendilerinden dinliyoruz. Vakit hizmet vakti diyerek çıktığımız bu yolda kimsenin eksiği, yapılmamış işi kalmasın istiyoruz. Elbette gün geçtikçe insanoğlunun ihtiyaçları değişim gösterse de biz de bu değişikliğe ayak uydurarak çalışmalarımıza yön veriyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
0
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:47
Akşam 18:10
Yatsı 19:31