AK Parti’nin Muhtarlarla Buluşma Toplantılarına Yoğun İlgi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının organize ettiği “muhtarlar ile toplantı”

AFYONKARAHİSAR 11.11.2021, 16:51
AK Parti’nin Muhtarlarla Buluşma Toplantılarına Yoğun İlgi

AK Parti’nin Muhtarlarla Buluşma Toplantılarına Yoğun İlgi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının organize ettiği “muhtarlar ile toplantı” programları devam ediyor. İlki Sandıklı ilçesinde yapılan toplantının ikincisi Afyonkarahisar merkezde gerçekleşti. Muhtarların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Milletvekili İbrahim Yurdunuseven “AK Parti çözüm üretme sanatının merkezidir” dedi. AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da “Muhtarlarımız ile samimi bir diyalog kanalı oluşturduk” dedi.

“AK Parti çözüm üretme sanatının merkezidir”

AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven konuşmasında “Demokrasinin temel taşı muhtarlarımız, ilçe, belde, köy ve mahallelerimizde vatandaşlarımızın nabzını en yakından tutarak ihtiyaçları ve sorunları anında bizlere aktarabilmeleri ve olası bir sorunu en hızlı şekilde ortadan kaldırabilmemiz hasebiyle bizler için büyük önem arz ediyor. Bu nedenle tüm muhtarlarımızla 7 gün 24 saat aralıksız irtibat halindeyiz. Yine bu kapsamda AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu istişare toplantısında da talepleri ve ihtiyaçları dinledik. Önümüzdeki süreçte doğabilecek sorunlar üzerine istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Hep söylediğimiz gibi siyaset çözüm üretme sanatıdır. AK Parti ise çözüm üretme sanatının merkezidir. Bizlerde milletimizin ihtiyaçlarına anında karşılık vermek sorunları çözüme kavuşturmak için aralıksız istişarelerimizi ve görüşmelerimizi sürdüreceğiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz istişare toplantımızda da aldığımız notlar üzerine anında görüşmeler yaptık. Muhtarlarımızı hiç bir zaman yalnız bırakmadık bu konudaki şeffaf ve net tavrımızı da sürdüreceğiz. Pandeminin ve dünyadaki krizin büyük etkilerine rağmen vatandaşlarımızı da mağdur etmeyeceğimizi bir kez daha belirtmek isterim” dedi.

“Samimi bir diyalog kanalı oluşturduk”

İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da “Bugün merkez ve merkeze bağlı köy ve kasabaların sorunlarını konuşmak için sizlerle bir araya geldi. Bizler çözüm konusunda sizlerin emrinizde olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Demokrasi piramidinin tabanı olarak gördüğümüz muhtarlarımız vatandaşlarımızın kamuya açılan ilk kapısı olma özelliğine sahiptir. ilkini sandıklı ilçemizde yaptığımız toplantıda samimi ve hasbi diyalog kanalı oluşturduk. Bu toplantılarımızda, hasbihal etmenin yanında, gerek muhtarlarımızın gerekse muhtarlarımız aracılığıyla pek çok vatandaşlarımızın, mahallemizin, şehrimizin sıkıntılarını çözdük” dedi.

Başkan Zeybek de muhtarları dinledi

Toplantıda Muhtarlar Derneği Başkanı ve Burmalı Mahallesi Muhtarı Suat Uygur da bir konuşma yaparak toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile birlikte İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, İl Başkan Yardımcısı Fatih Okyar, İl Yönetim Kurulu üyesi Eren Alan ve çok sayıda muhtar katıldı.

Video linki

https://wetransfer.com/downloads/259f7c220ebfd937e7dd8232e815cf6c20211111063321/90f380

Yorumlar (0)
banner659
10
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 06 Aralık 2021
İmsak 06:27
Güneş 07:54
Öğle 12:54
İkindi 15:22
Akşam 17:43
Yatsı 19:06