AK Parti’den Esnaflara Ziyaret Seferberliği

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay başkanlığında şehrimizdeki

AFYONKARAHİSAR 09.12.2020, 18:32
AK Parti’den Esnaflara Ziyaret Seferberliği

AK Parti’den Esnaflara Ziyaret Seferberliği

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay başkanlığında şehrimizdeki esnaflara ziyaret seferberliği başladı. İl yönetim kurulu üyelerinin de tek tek ziyaret ettiği esnafların durumu rapor haline getirilerek yakın zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak.

AK Parti İl Başkan Hüseyin Ceylan Uluçay ve il yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar’da hizmet veren esnaflara ziyaret seferberliği başlattı. Başkan Uluçay ve yönetimi, esnafların durumu hakkında rapor hazırlayıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da talep ve önerilerin yer aldığı rapor doğrultusunda bir çalışma yaptıracağız öğrenildi.

“Hükümetimiz tüm meselelerin üstesinden gelecek dirayete sahiptir”

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Uluçay, “Türk milleti olarak en önemli değerimiz bizi bugüne ulaştıran ahlaktır. Bize bu ahlaki değeri kazandıran esnaf ve sanatkarların piri Ahi Evran Hazretlerini de rahmet ve minnetle anıyorum. Bizde esnaf Ahi'dir, kardeştir, eli açıktır. Biz AK Parti’nin neferleri olarak esnaf ve sanatkarların bu şehrin ekonomisinin kılcal damarları olduğunu gayet iyi biliyoruz. Salgın dolayısıyla da tüm dünya ile birlikte yaşadıkları zorlukların bilincindeyiz. Bu süreci hükümetimizin destekleri ile atlatacak ve müreffeh günlere ulaşacağız. Hükümetimiz Allah'ın izniyle, tüm meselelerin üstesinden gelecek dirayete, imkana sahiptir” dedi.

Yorumlar (2)
vatandaş 8 ay önce
esnafın ekonomik sıkıntısını bilmeyen mi vardı, esnaf ziyaretleri hayırlı olsun
vatandaş 8 ay önce
esnaf ziyaretleri bitti mi, esnafa çare olunacak mı
21
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı