AK Parti sağlık çalışanları için seferberlik başlattı

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, sağlık çalışanları için sevgi

AFYONKARAHİSAR 03.08.2022, 15:26
AK Parti sağlık çalışanları için seferberlik başlattı

AK Parti sağlık çalışanları için seferberlik başlattı

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, sağlık çalışanları için sevgi ve saygıyı esas alan bir kampanya başlattıklarını belirtti.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, sağlıkta şiddetin önüne geçilmesi ve bu konuda Afyonkarahisan'ın örnek olması için çağrıde bulundu.

Başkan Uluçay beraberinde teşkilat mensupları ile birlikte Afyonkarahisar'daki hastanelerde sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Her bir sağlık çalışanı ile tek tek görüşen ve kırmızı gül takdim eden Uluçay talep ve önerilerini dinledi.

Uluçay, "İlimizin tek hematoloji hekiminin istifasına kadar giden süreçte yaşananlar, farklı mecraların tepkileri ve son dönemde ülkemizde sağlık çalışanlarına yönelik giderek artış gösteren şiddet ve bunların aldıkları eğitim ve ilmi veriler ışığında mesleğin gereklerini yerine getiren insanlar oldukları, hastalarımıza her durumda şifa vermeye çalıştıkları ve salgın döneminde bunu cansiperane bir şekilde gösterdikleri gerçeğiyle, 'Sağlık Çalışanlarımıza Sevgi ve Saygı Seferberliği' başlatıyoruz. Haydi Afyonkarahisar! Bütün Türkiye’ye örnek olalım." dedi.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak 04:35
Güneş 06:06
Öğle 13:07
İkindi 16:53
Akşam 19:58
Yatsı 21:23