Ak Parti Heyeti Sahaya İndi, Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Milletvekilleri Ali Özkaya ve Veysel Eroğlu

AFYONKARAHİSAR 14.06.2022, 15:39
Ak Parti Heyeti Sahaya İndi, Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi

Ak Parti Heyeti Sahaya İndi, Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Milletvekilleri Ali Özkaya ve Veysel Eroğlu haftanın ilk gününü yoğun bir programla karşıladı. 15 ayrı noktaya ziyaretin yapıldığı programlarda vatandaşlar AK Parti heyetine yoğun ilgi gösterdi. Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Başkan Uluçay “Konuşup konuşup dönmüyoruz, talepleri yerine getiriyoruz” dedi. Milletvekili Veysel Eroğlu ise “Teşkilatımız büyük bir gayretle çalışıyor” diye konuştu. Milletvekili Özkaya da “AK Kadrolar refahın artması için çalışıyor” dedi.

15 ayrı programa katıldılar

AK Parti heyeti önceki gün bir günde yapılabilecek program rekoru kırdı. Şuhut, Dinar, Evciler ve Başmakçı ilçelerinde 15 ayrı programa katıldı. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya’nın katıldığı programlarda vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Taleplerin toplandığı ve vatandaşların dinlendiği ziyaretler oldukça verimli geçti.

Vatandaşlardan AK Parti heyetine yoğun ilgi

AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberinde milletvekillerimiz Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya ile birlikte Şuhut ilçemize bağlı Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy’u ziyaret etti. Ardından da Tatarlı beldesinde Teşkilat Başkanlığının yeni yerinin açılış programına katıldılar. Yeni Belde Başkanı Hasan Akyıldız'ı tebrik ettiler. Heyet buradan da Tatarlı beldesinde Cumhur ittifakı ortağı MHP Belde Başkanı Abdullah Taşpınar ve yönetimini ziyaret etti. Heyetin bir sonraki durağı ise Dinar’a bağlı yaklaşık 700 nüfuslu Kadılar köyüydü. Köy sakinleri ve muhtar Kamil Sevilmiş'i dinledi, taleplerini aldılar. Kadılar’dan sonraki ziyaret noktası ise 2018 yılında yapımına başlanan ve bu sene faaliyete geçen Dinar Çölovası Atıksu Arıtma tesisiydi. Yetkililerden bilgi aldı, incelemelerde bulundular. Heyet buradan da Başmakçı ilçesine geçti. Başmakçı İlçe Başkanlığı görevine atanan Ramazan Kök'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başmakçı İlçe Kaymakamı Ali Ekber Ateş'e de nezaket ziyareti yaptılar. Heyet Başmakçı ilçesi sonrası Evciler de planlanan sanayi bölgesi alanı için imar plan değişikliği yapılan 112 bin metre² alanda incelemelerde bulundu. Ziyaretlerine Evciler ilçesinde devam eden AK Parti heyeti Evciler de Sütili ve Çetinkaya tarım aletleri işletmelerini ziyaret ederek yetkililerden faaliyetleri hakkında bilgi aldı, taleplerini dinlediler. Evciler ilçemize bağlı Gökçek köyünde yaşanan, milletvekillerimizin girişimleri ile çözümlenen tapu mülkiyet sorununun ortadan kalkması ile birlikte vatandaşlara tapuları teslim edildi. Heyet daha sonra Dinar ilçesine geçti. Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı'yı ziyaret ederek Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Metehan Aydın'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Heyetin son durağı Sandıklı ilçesi oldu. Geçtiğimiz günlerde evladının sünnet düğününü yapan önceki dönem belediye meclis üye Adnan Öztaş'ı ziyaret ederek tebrik ettiler.

“Konuşup konuşup dönmüyoruz, talepleri yerine getiriyoruz”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Göreve geldiğimde sadece makamımda oturup ziyaret kabul etmeyi uygun görmediğimi ifade ederek başladım. Bu kararıma istinaden şahsi işlerimden kalan zamanlarımda ziyaretlerin yanı sıra sahada vatandaşlarımız ile bir araya geliyorum. Bugün Yaklaşık 15 adet ziyaret programı yaptık ve her yaptığımız programda birebir vatandaşlarımızla güncel durumları istişare ettik, taleplerini aldık. Onları dinledik, ne istiyorlar, ne talep ediyorlar eksikleri var mı, bunları konuştuk. Tabii bunları konuşmakla kalmadık tek tek not aldık. Bazılarını orada ilgili kurumları arayarak çözümlüyor, bazılarını da ilgili bakanlıklara iletilmek üzere notlarımıza dahil ediyoruz. Yani sahaya inip, el sıkıp, eli boş dönmüyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız talebi gereğini yerine getirmek üzere ilgili kurum kuruluşlara iletiyoruz. Kısaca birileri gibi sokağa çıkıp vatandaşı dinleyip dinleyip eli boş dönmüyoruz. Biz her işimizi istişare ile yapıyor ve sonuçlandırmaya yönelik bir çalışma yapıyoruz” dedi.

“Teşkilatımız büyük bir gayretle çalışıyor”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu da “AK Parti İl Teşkilatı, büyük bir aile olarak birlik ve beraberlik içerisinde ilimize hizmet etmeye devam etmektedir. Milletvekilleri, İl Başkanımız, Belediye Başkanımız, İl Genel Meclisi Başkanımız, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanlarımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Teşkilat Başkanlarımız velhasıl bütün teşkilat mensuplarımız büyük bir gayretle çalışıyor ve çalışmaya devam edecektir. Yaptığımız yatırım ve hizmetlerle vatandaşlarımızın yüzündeki mutluluğu gördükçe çalışma azmimiz daha da artmaktadır. Afyonkarahisar Valimiz Sn Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşını Milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve İGM Başkanımız Burhanettin Çoban ile birlikte ziyaret ettik. Afyonkarahisar'ımızın devam eden ve planlanan yatırımlarını değerlendirdik. Daha sonra Milletvekilimiz Ali Özkaya ve İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Şuhut Karaadilli Beldemizi ziyaret ettik. Belediye Başkanımız Mesut Ulusoy ile birlikte güzel beldemizde devam eden ve planlanan yatırımların son durumunu görüştük.. Akabinde Dinar ilçemize bağlı Tatarlı Beldemizi ziyaret ettik. AK Partimizin yeni Belde Binasının açılışını gerçekleştirerek, Belde Teşkilat Başkanımız Hasan Akyıldız'a hayırlı olsun temennilerimizi ilettik. Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Harekat Partisinin Tatarlı Belde Teşkilat Başkanı Abdullah Taşpınar ve yönetimini ziyaret ettik. Dinar Çölovası Kapalı Havza Atıksu Arıtma Tesisinde incelemelerde bulunduk. Kapasitesi 3.264 m3/gün olan bu sene arıtmaya başlayacak tesis, Tatarlı ve Haydarlı Beldeleri ile Yıprak, Kınık, Göçerli, Doğanlı, Kadılar ve Çiçektepe köylerine hizmet edecektir. Afyonkarahisar’ı geliştirmek, kalkındırmak ve vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek için çok çalışıyoruz. İlimize çok büyük yatırımlar kazandırdık ama bununla yetinmeyeceğiz. Daha fazla yatırım ve daha fazla istihdam için var gücümüzle çalışıyoruz.

“AK Kadrolar refahın artması için çalışıyor”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ise “Milletvekilimiz Veysel Eroğlu ve İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte birçok noktada vatandaşlarımız ile buluştuk. Esnaflarımızı ziyaret ettik. Çok verimli ve faydalı bir program gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın beklenti ve taleplerini tek tek dinleyerek çözümü hususunda gerekli girişimlerde bulunduk. AK Parti kadrosu olarak, Cumhurbaşkanımız liderliğinde var gücümüz ile halkımızın refahının artması için sürekli çalışıyor, bölgemizin daha fazla istihdam ve yatırımına kavuşması için emek harcıyoruz. İnşallah 2023 için Afyonkarahisar hazır olacak" şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
okuyucunuz 6 ay önce
sahaha iniyorlar sonuç vatandaşın sırtına biniyorlarveriyorlar kamçıyı vatandaşın canı yanmış umurlarında değil
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 26 Kasım 2022
İmsak 06:18
Güneş 07:45
Öğle 12:50
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:07