“Ak Parti Her Üye İçin Bir Fidanı Toprakla Buluşturacak”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 'Gönül Seferberliği Kampanyası'

AFYONKARAHİSAR 31.10.2020, 21:03
“Ak Parti Her Üye İçin Bir Fidanı Toprakla Buluşturacak”

“Ak Parti Her Üye İçin Bir Fidanı Toprakla Buluşturacak”


AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, 'Gönül Seferberliği Kampanyası' kapsamında, Afyonkarahisar’a her üye için birer fidan dikeceklerini ifade etti.

Uluçay açıklamasında “İktidara geldiğimiz günden bugüne kadar Afyokarahisar’da 109 milyon 700 bin adet fidanı toprakla buluşturduk. Peygamber Efendimiz şöyle buyurdu; Herhangi birinizin elinde bir hurma fidanı varken, kıyâmet kopacak olsa, derhal onu diksin! Bizler böyle bir Peygamberin ümmeti olarak ülkemizi yeşillendirmek adına elimizden geldiğince çalışacak ve gereğini yapacağız” dedi.

Her üyeye bir fidan


Uluçay, “Kurulduğu ilk günden bu kaya AK Parti ailesi olarak geleceğe emanetimiz olan doğaya değer katma gayreti içinde olduk. İktidara geldiğimiz günden bu yana toplam 4,7 milyar fidanı toprakla buluşturduk. İktidara gelişimizin 18. yıl dönümünde ülke genelinde hedefimiz 1 milyon yeni üye ve 1 milyon yeni fidandır. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Gönül Seferberliği Kampanyasının başlangıcından itibaren 3 Kasım'da her üyemiz için Afyonkarahisar merkez Çakırköy Yılanlı dere mevkiinde bir fidan dikeceğiz inşallah. 81 ilimizde hedefimiz 1 milyon yeni üye. Her üyeye bir fidan. Bir milyon yeni üye. Daha yeşil bir Türkiye" diye konuştu.

Yorumlar (0)
6
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 27 Kasım 2020
İmsak 06:19
Güneş 07:46
Öğle 12:50
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06