AK Kadınlar Afyonkarahisar’a geliyor

AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, AK Parti Genel Merkez Kadın Kollar

AFYONKARAHİSAR 08.07.2021, 18:32
AK Kadınlar Afyonkarahisar’a geliyor

AK Kadınlar Afyonkarahisar’a geliyor

AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları heyetinin şehrimize geleceğini duyurdu. Ertürk, “Hanım kardeşlerimizi bir araya getirerek iş hayatındaki tecrübelerini paylaşmalarını sağlayacağız” dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları heyeti 12 Temmuz Pazartesi günü Afyonkarahisar’a gelecek. Heyet "Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" programına katılacak.

“Tecrübeler paylaşılacak”

Programda yapılacaklar hakkında bilgi veren AK Parti Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Bakanı Ferda Ertürk, “Burada kadınlarımızın ekonomiye sağladıkları katkıyı ve iş hayatındaki başarıları masaya yatıracağız. Üretim yapan hanım kardeşlerimizin mücadelelerinde destek olmayı hedeflediğimiz programımızda, iş yeri açacak, işinde daha ileri gitmek ve destek alarak büyük mesafe kaydetmiş olan hanımlarımızı bir araya getireceğiz. Burada tecrübeler paylaşılacak ve karşılaştıkları sorunları çözümleri ile birlikte görüşecekler” dedi.

AK Partili heyetin program akışı

Program 12 Temmuz Pazartesi günü saat 14:30 da Afyonkarahisar Kamil Miras Anadolu Lisesinde yapılacak. Programa Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Seçim İşleri Bakanı Sibel Söylemez, Dış İlişkiler Başkanı Fatma Atasever, MKYK üyesi Nurdoğan Yüzbaşıoğlu ve çok sayıda AK Kadın katılacak.

Yorumlar (0)
21
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı