Afyonkarahisarlı Üniversite Öğrencilerimiz Ankara'da Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği ile Sandıklı'lılar Vakfı'nın birlikte düzenledikleri

AFYONKARAHİSAR 29.11.2021, 15:04
Afyonkarahisarlı Üniversite Öğrencilerimiz Ankara'da Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Afyonkarahisarlı Üniversite Öğrencilerimiz Ankara'da Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği ile Sandıklı'lılar Vakfı'nın birlikte düzenledikleri üniversite öğrencilerinin tanışma ve kaynaşmasına vesile olacak kahvaltılı toplantı Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'in ev sahipliğinde 27.11.2021 Cumartesi günü Yenimahalle Belediyesi yemek salonunda yapıldı.

Afyonkarahisarlı gençlerimizin bir çoğunun sınavlarının olmasına rağmen programa ilgi bir hayli fazlaydı.

Yoğun programı nedeniyle kahvaltıya katılamayan Belediye Başkanı Fethi Yaşar, mesaj yoluyla Ankara'da eğitim gören tüm öğrencilere başarı dileklerini gönderdi.

"GENÇLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ"

Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği genel başkanı Mehmet Ali Özerkan, toplantıda yapmış olduğu konuşmada "Afyonkarahisar'dan üniversite eğitimi için Ankara'ya gelen sevgili öğrenciler; Sizler ailelerinizin, bizlerin ve ülkemizin geleceğisiniz. Herbiriniz ülkemizin parlayan yıldızı, gülen yüzüsünüz. Ankara'da dernek olarak bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Bizim sizlerden tek isteğimiz derslerinize çok iyi çalışarak sene kaybına uğramadan mezun olmanız ve ülkemizin kalkınması adına üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmenizdir." dedi.

Daha sonra Sandıklı'lılar Vakfı Başkanı Vedat Çavuş yaptığı konuşmayı bazı geçmiş örneklerle süsleyerek, üniversite eğitimi için Ankara'da bulunan öğrencilere başarı dileklerini iletti. Değerli büyüğümüz Emekli Albay Ahmet Bilginsoy, Afyonkarahisarlı hemşehrimiz Savaş Demiröz ile dernek ve vakıf yöneticilerinin hazır bulunduğu, öğrencilerin motivasyonuna katkı veren kahvaltılı toplantı, daha sonra tekrar biraraya gelmek temennileriyle son buldu.

Yorumlar (0)
banner659
0
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Ocak 2022
İmsak 06:40
Güneş 08:07
Öğle 13:13
İkindi 15:47
Akşam 18:10
Yatsı 19:31