Afyonkarahisar Ülkü Ocakları ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi dağıttı

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere

AFYONKARAHİSAR 15.04.2021, 14:02
Afyonkarahisar Ülkü Ocakları ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi dağıttı

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolisi dağıttı

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi dağıttı. Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları, yardımlaşmanın doruğa ulaştığı Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlar için gıda paketi ve Ramazan alışveriş kartları hazırladı. Hayırsever vatandaşların ve ülküdaşların destekleriyle hazırlanan gıda paketleri ve yardım kartları Ülkü Ocakları yönetimi ve üyeleri tarafından dağıtımı yapıldı.

“Komşusu açken, tok yatan bizden değildir”

Her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda paketi dağıttıklarını söyleyen Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram, Komşusu açken, tok yatan bizden değildir. (Hadis-i Şerif) inden yola çıktıklarını vurguladı. Başkan Bayram, “Her yıl olduğu gibi bu yılda yardımsever vatandaşlarımızın katkıları ile hazırlamış olduğunuz yardım paketleri ve Ramazan alışveriş kartlarımızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Koronavirüs salgını nedeniyle ülkece zor günler geçirdiğimiz bugünlerde Afyon Ülkü Ocakları olarak mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolisi ve Ramazan alışveriş kartları dağıtımı gerçekleştirdik. Ramazan ayı içerisinde yardımlarımız ülküdaşlarımızın destekleri ile devam edecek. Allah hayrı yapanlardan ve hayra vesile olanlardan razı olsun” dedi.

Yorumlar (0)
25
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Mayıs 2021
İmsak 03:55
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:12
Yatsı 21:47