Afyonkarahisar Belediyesinden Gençlere Bir Destek Daha

Afyonkarahisar Belediyesi gençlere verdiği desteği aralıksız sürdürüyor.

AFYONKARAHİSAR 23.06.2022, 16:06
Afyonkarahisar Belediyesinden Gençlere Bir Destek Daha

Afyonkarahisar Belediyesinden Gençlere Bir Destek Daha

Afyonkarahisar Belediyesi gençlere verdiği desteği aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; ücretsiz olarak Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), bekçilik, askeriye ve BESYO sınavı için hazırlık kursları başladı.Mustafa Abi Spor Salonu’ açılan ücretsiz kursta, gençlerimiz adım adım hayallerine yürüyor.

Afyonkarahisar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde alanında uzman eğitmenler nezaretinde başlayan ücretsiz kursta, adaylara, programlı ve profesyonel bir çalışma imkânı sunuluyor. Sınava uygun parkur adaylar için kurulurken, adaylar böyle bir kursun
açılmasından dolayı Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

ZEYBEK BAŞKAN BAŞARILAR DİLEDİ

Kurslara ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Gençlerimizin gelecek planlamaları içerisinde hayallerindeki mesleğe kavuşmaları için Afyonkarahisar Belediyesi olarak ücretsiz kurslar açarak gençlerimize imkan sağlıyoruz. Bu kapsamda Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) bekçilik, askeriye ve BESYO sınavlarına hazırlanan gençlerimize belediyemiz bünyesindeki spor antrenörlerimiz tarafından ücretsiz kurslar veriliyor. Kurslara katılan tüm adaylara başarılar diliyorum. İnşallah bizlerde gençlerimizin çıkmış olduğu bu yolda bir nebze olsun Kursu’na katılan tüm gençlerimize sınavda, üstün başarılar diliyorum.”
dedi. Kursa başvuru ve detaylı bilgi için adaylar Belediyemiz Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile irtibata geçerek bilgi alabilirler.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 04 Temmuz 2022
İmsak 03:41
Güneş 05:31
Öğle 13:07
İkindi 17:02
Akşam 20:33
Yatsı 22:15