Afyon İçin Vefa Vakti

İş adamlarımızın, odalarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, Sosyal Yardımlaşma ve

AFYONKARAHİSAR 01.04.2020, 19:09
Afyon İçin Vefa Vakti

Afyon İçin Vefa Vakti

İş adamlarımızın, odalarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı öncülüğünde düzenlenecek “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyasının tanıtım toplantısı yapıldı. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyonkarahisar Ticaret Borsası, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği, MÜSİAD, AFSİAD, TÜMSİAD, Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın işbirliğinde yürütülecek olan “Afyon İçin Vefa Vakti” kampanyası hayırseverler ile bu dönemde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızı buluşturacak.

Kampanyada üç grup halinde hazırlanacak gıda paketleri için ödemeler, anlaşmalı marketin hesabında toplanacak.
Daha sonra firma tarafından hazırlanacak gıda paketleri Afyonkarahisar Belediyesi ve Vefa Destek Grubu aracılığı ile tespit edilen ailelere dağıtılacak.

Kampanya ile ilgili düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, milletimizin el ele vererek bu musibetin üstesinden geleceğini söyledi. Başkan Zeybek, STK’lar tarafından başlatılan kampanyanın destekçisi olacaklarını ifade etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın, TÜMSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı İbrahim Birliktir, koronavirüs salgını dolayısıyla yaşanan bu zor günlerde kampanyaya öncülük etmekten mutluluk duyduklarını ifade ederek hayırlı olmasını dilediler.

Kampanyaya destek olmak isteyen hayırseverlerimiz, 10 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar
Garanti Bankası: TR 37 0006 2001 5840 0006 294613 nolu hesaba yardımda bulunabilirler.

Yorumlar (0)
-6
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 18 Ocak 2021
İmsak 06:40
Güneş 08:06
Öğle 13:13
İkindi 15:48
Akşam 18:10
Yatsı 19:31