Afyon Belediyesinden Ağaçlandırma seferberliği

Afyonkarahisar Belediyesi Milli Eğitim Bakanlığının başlatmış olduğu

AFYONKARAHİSAR 16.11.2021, 15:06
Afyon Belediyesinden Ağaçlandırma seferberliği

Afyon Belediyesinden Ağaçlandırma seferberliği

Afyonkarahisar Belediyesi Milli Eğitim Bakanlığının başlatmış olduğu “Okullar Hayat Bulsun “ projesine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda merkeze bağlı Osman Attila ilkokulunun bahçesine selvi çam ağaçları ile gül ağaçları dikildi.

Okul Müdürlüğü yaptığı dönemde yaptığı başarılı hizmetlere emekli olduktan sonra da devam eden emekli öğretmen İsmail Yurdunuseven’in girişimleri ile merkeze bağlı Osman Attila ilkokulunun bahçesinde bulunan ağaçlara ilave olarak Afyonkarahisar Belediyesinden sağlanan selvi çam ağaçları ile gül ağaçları dikimi gerçekleşti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Okul bahçesine yeni dikilen çam ve gül ağaçlarının ileriki yıllarda okulun görüntüsüne güzellik katacağını ifade eden okul müdürü Ahmet Yavaş, “ Okulumuza Ağaçları gönderen belediye başkan yardımcımız Süleyman Karakuş 'a, Park ve Bahçeler Müdürü Barış Dal ile ağaçların dikimini sağlayan belediye personelimize ve ağaçlarının okulumuza kazandırılmasını sağlayan emekli eğitimcimiz büyüğümüz İsmail Yurdunuseven ile her zaman yanımızda olan mahalle muhtarımız Hacı Mehmet Özkara’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner659
12
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak 06:20
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:23
Akşam 17:45
Yatsı 19:06