55 bin kişinin katıldığı miting için Cumhurbaşkanı Erdoğan Uluçay'a, Uluçay teşkilatlara teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine 55.000 kişi katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genel Merkez

AFYONKARAHİSAR 31.08.2022, 22:15
55 bin kişinin katıldığı miting için Cumhurbaşkanı Erdoğan Uluçay'a, Uluçay teşkilatlara teşekkür etti.

55 bin kişinin katıldığı miting için Cumhurbaşkanı Erdoğan Uluçay'a, Uluçay teşkilatlara teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine 55.000 kişi katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay'ı arayarak teşekkür etti. Başkan Uluçay'da Cumhuriyet tarihinde eşine rastlanmadık miting için çalışmalarından dolayı tüm teşkilatlara teşekkür mesajı yayınladı.

*55 bin kişi katıldı*

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Afyonkarahisar mitingine 55.000 vatandaş katıldı. Mitingin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay'ı arayarak teşekkür etti.

*Tüm teşkilatlar AK Parti'de adeta kamp kurdu*


Cumhuriyet tarihinin en büyük mitingine ev sahipliği yapan Afyonkarahisar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ağırladı. Mitinge tam 55.000 kişi katıldı. Miting öncesi AK Parti teşkilatları yoğun bir çalışma yaptı. İl ve ilçe teşkilatları, belediye başkanları 10 gün boyunca teşkilat binalarında kaldı.

*Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Afyon teşkilatlarını Ankara'ya davet etti*

Mitingin ardından bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, "Afyonkarahisar tarihinde görülmemiş büyüklükte bir mitinge ev sahipliği yaptı. Mitingimize emniyetin verdiği verilere göre tam 55.000 kişi katıldı. İlimizden, ilçelerimizden, köylerimizden, kasabalarımızdan gelerek bizleri mahcup etmeyen tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca son 10 günde gecesini gündüzüne katan, ailesini çocuklarını evinde bırakıp teşkilatımıza gelerek adeta kamp kuran, günde sadece birkaç saat uykuyla çalışan il ve ilçe teşkilatlarımıza, milletvekillerimize, Belediye başkanlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımız, ilçe başkanlarımıza ve teşkilatlarımızın tüm kademelerine çok teşekkür ediyorum. Bununla birlikte Cumhur ittifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi teşkilatlarına da ayrıca çok teşekkür ediyorum. Genel Başkan Yardımcımız ve teşkilat başkanımız Erkan Kandemir mitingin ardından bugün bizleri arayarak teşekkür etmiş ve Afyonkarahisar teşkilatlarını Ankara'da ağırlamak istediğini ifade etmiştir. Rabbim bizleri mahçup etmedi, inşallah bu gurur ve cesaretle 2023 seçimlerinde de aynı inanç ve zaferle yeniden yollara düşeceğiz" dedi.


 

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Yarın seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?
Namaz Vakti 06 Ekim 2022
İmsak 05:30
Güneş 06:51
Öğle 12:51
İkindi 16:06
Akşam 18:41
Yatsı 19:57