İYİ FETÖ’CÜ, KÖTÜ FETÖ’CÜ…
İYİ FETÖ’CÜ, KÖTÜ FETÖ’CÜ…

Benim bildiğim; FETÖ’cünün iyisi kötüsü olmaz, FETÖ’cüler vatan hainidir..
Bir FETÖ’cü için “Bu hayırseverdir, iyi insandır..” diyenlerde en az onlar kadar FETÖ’cüdür..
Önemli iddialara geçiyorum..
Sandıklı’da FETÖ’cü olarak bilinen ve her taşın altından çıkan Adem Tekin isimli bir zat var.. Bazı işlerde ortağı Yusuf Aktürk..
Yusuf efendi, Sandıklı’da sanayicidir ziraat aletleri imal eder ve satar..
Geçen yıl, Konya çiftçisine onlarca Ayçiçek hasat tablası satmış.. Bu tablaların hepsi arızalı çıkmış ve çalışmamış..
Çiftçi ne yapsın verim alamadığı hasat tablalarını iade edecek, firmaya başvurmuş.. Hasat tablaları vadeli satıldığı için firma, sözleşmeye tablanın iadesi durumunda 8 bin avro cezai şart koymuş..
Yani; çalışmayan bozuk makineyi iade edersen 8 bin avro ödeyeceksin.. Fabrika hatası olan arızanın giderilmesini istersen yine 8 bin avro ödeyeceksin!..
Konya’dan arayan çiftçi anlatıyor; “26.000 avroya vadeli aldığım makine arızalı çıktı. Fabrika hatası olmasına rağmen, arızayı düzeltmek için benden 8 bin avro daha istediler. Kabul etmedim.. İcraya verdiler, verdiğim 10 bin avro’da gitti, makine de gitti.. 16 bin avroluk senedi icraya koydular. Ocağımı batırdılar.. 26 bin avroya sattıkları makine için bana 11 bin liralık başka bir makine faturası  kestiler.. Şu anda bu firmanın sattığı Ayçiçek hasat makinelerinin hepsi arızalı, çalışmıyor. Birçok çiftçi mahkemeye müracaat etti. Diğerlerinin makineleri ya evlerinin avlusunda yada iade edebilmek için çare arıyorlar.. Dini hassasiyetleri kullanarak bizlere imanlı görünen bu adamın yaptığına bakın.. “
Bir başkası; “20 bin avro peşin 4 hasat taksitiyle 95 bin avroya bir makine aldım.. Kalan borcum için 500 bin lira değerindeki tarlamı ipotek verdim.. İlk taksitimi parça parça ödedim. Senedimi almadım. İkinci taksitte zorlanacağımı, uzatmasını istedim.. Sen misin bunu isteyen? Ödediğim senetle birlikte muacceliyet yoluyla tarlamın satışını istediler ve yok parasına tarlam da gitti, ödediğim paralarda..”
Bir diğeri; “Afyon defterdarlığına iki defa şikayette bulunduk. Ne arayan oldu ne de soran..  Defterdarın ve birçok personelin FETÖ’cü olduğu ortaya çıktı.. Yoksa devletimiz, çiftçisinin mağdur olmasına göz yummazdı..”
Bunlar gibi daha bir yığın ağır iddia var..
Geçenlerde Ülfeti Köyü’nde brandalar altındaki makinelerin fotolarını yayınlamıştık. Belki bu makinalar, çalışmayan arızalı makinalardır!
Bilindiği gibi, Hüdai kaplıcalarında sera kurmak isteyen onlarca firma kuyu açma izni alabilmek için aylardır bekliyor..
Sandıklıspor’a kısa bir süreliğine başkan olan Hasan Tekin efendi kuyu açma izni aldı..
Ardından Yusuf Aktürk Sandıklıspor başkanı oldu.  Kulübe 200-300 bin lira para harcadığı söylendi. Karşılığında kuyu açma izni aldı..
Sandıklıspor başkanlık koltuğundan büyük menfaat sağlayan da var, sıkıntıya giren de, var..
Dün sorduk, başkan Mehmet Öztopbaş efendiden cevap yok..
Tekrar soralım; Sandıklıspor’un bugüne kadar harcadığı paralar nerden geldi?
Başkan olarak cebinden kaç kuruş koydun?
Topçuları aldığınız menajeri kim tavsiye etti?
Topçularla yapılan mukaveleye göre ödenen miktar nedir? Federasyona bildirilen miktarla aynı mı?
Cevap gelinceye kadar sormaya devam..

MYO ile ilgili OKUR MEKTUBU...  
   
      “2011 yılından itibaren Sandıklı MYO yoğun bir şekilde FETÖ ‘nün egemenlik alanına girmeye başladı. Çünkü kripto FETÖ’cü Yusuf Karaca bu okula müdür olarak atandı Rektör Mustafa Solak tarafından. Atandığı ilk gün Sandıklıya gelerek şu an kapalı ( FETÖ mücadele kapsamında) olan Özel Sandıklı Koleji’ne yemekli toplantıya katıldı. Geri MYO’na döndüğünde bereberinde Özel Sandıklı Koleji, Kocatepe Dersanesi, Körfez Dersanesi,Fatma Öksüz Yurdu, Seher Yurdu,Yuvam Yurdu’na ait hayırlı olsun çiçekleri vardı. Şu kapalı olan Fetöcü bu kurumların çiçekleri makam odasında aylarca sergilendi ve Müdürün tarafı dosta düşmana ilan edilmiş oldu.Daha ilk gün Yusuf Hocayı bu insanlarla tanıştıran ve okulu FETÖ ye teslim ettiren Müdür Yardımcıları Abdullah TAYTAK ve Mustafa Sandıkcı’dır.
      Mustafa Sandıkcı ve Abdullah Taytak zaten Sandıklı’da herkes tarafından bilinen katmerli FETÖ’cülerdir. O dönemlerde bunu gizlemekten çok uzak durarak yaklaşık 20 yıl Fetö desteğiyle MYO’nu yönetmişlerdir. Mustafa Sandıkcı nın 2 çocugu Abdullah Taytağın 3 çocuğu bu terör yapısının okullarında okumuşlardır. Sandıklı koleji ve Afyon Zafer lisesi kayıtlarında bu bilgiler mevcuttur. Bu kişiler Türkçe olimpiyatlarının ailecek müdavimleri arasındadırlar. Asya Bank’tan da ev kredisi aldıkları bilinmektedir. 2011 yılında ki Afyon Asya Bank şubesinin Bolvadinli olan Müdürü Ahmet Bey sık sık okulu ziyaret etmekteydi.
      2011 yılından sonra personel anlamında da Sandıklı MYO’lu FETÖ’nün arka bahçesine dönmüştür. Rektör Mustafa SOLAK’ın da seçim çalışmalarında üs olarak kullandığı Yusuf Karacaya ait olan yeşil yoldaki Özel BEMAR Kariyer okulu ve BLC  Kariyer okulu çalışanları hızla Sandıklı MYO’na torpille işe girmeye başlamışlardır. Üniversitemizin merkezinde hocalarımız olmasına rağmen ilçe milli eğitimine bağlı olan bazı FETÖ cü öğretmenlerde derslere sokularak onlara ders ücreti kazandırılmaya çalışılmıştır.
      Aklıma gelen bi kaç isimi listelemeye çalışayım:
1-        Ögr.Gör. Volkan YÜNCÜ  ( BEMAR dan Devşirme Fetö’cü)
2-        Ögr.Gör. Kutlay ORHAN  ( BEMAR dan Devşirme Fetö’cü)
3-        Ögr.Gör. Tuba VAROL     ( BEMAR dan Devşirme Fetö’ cü)
4-        Öğr.Gör. Abdullah AKÇANLI  ( Bu ay   İHRAÇ EDİLDİ)
5-        Öğretmen Ahmet ÇİMEN  ( Bu ay   İHRAÇ EDİLDİ)
6-        Öğretmen Mehmet Ali ÇİGERCİ   ( Bu ay  İHRAÇ EDİLDİ)
7-        Memur Mahmut TEKİN ( Tedaş’tan geldi. Okulun FETÖ’cü abisi.5 yılda 4 kez büyük kavga yapmasına rağmen korunan, Müdürün gözdesi.)
Zaten topu topuna 12 hocası olan bu okulun ne kadar FETÖ’ye teslim edildiğin göstergesidir.
       Devletin Üniversitesini kendi sahibi olduğu Özel Kariyer okullarının arka bahçesine ve sertifika satış bürosuna çeviren bu müdür okulun imkanlarını FETÖ’ye teslim etmekten hiç çekinmemiştir. Şu an tutuklu olarak yargılanan iş adamı Muzaffer Selek’in yurdu ve bilğisayarcı işletmesi ile 17/25 aralıktan sonra bile çalışmaya ve ahbaplık etmeye devam etmişlerdir. Özellikle Müd.Yar. Abdullah Taytak mesai saatleri dışında ki tüm zamanını bu adamın kız yurdunda geçirerek ögrencilerinin nezdinde gıyabi destek sağlamıştır. Okulun bütün bilğisayar ihtiyaçları bu işletmeden sağlanarak FETÖ ye maddi destek verilmiştir.
     Müdür Yusuf Karacanın damadı ve  BLC kariyer okulunun müdürü olan Necati Özenç ve ailesi Sandıklının Karadirek köyünden olup herkez tarafından bilinen FETÖ cü bir ailedir.
     Hızla yükselen Müd.Yrd. Mustafa Sandıkcı 2010 yılındaki YDS sınavından 11 defa notu 27 yi geçememişken, son hakkı olan 12. Sınavda 80 civarında yabancı dil notu almıştır. Yabancı Dil bilen rektör Mustafa Hoca iki cümle konuşsa bu notun FETÖ desteği ile çalınarak alındığını anlayacaktır.
       Bütün gerçeklerden sonra bu kişiler 17/25 Aralıktan sonra yollarımızı ayırdık diyebilirler. Ancak daha 3 hafta önce Sandıklı MYO’nun resmi kütüphanesinde gizlice temizlik yapmışlardır. Okulda yıllardır öğrencilere sunulan Fethullah Gülene ait yüzlerce kitap gizlice ayıklanıp, tutanak tutulmadan, demirbaş listelerinden düşülmeden okulun kazan dairesinin girişinde yakılarak yok edilmeye çalışılmıştır.”
 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
fanatik 4 ay önce

M.Öztopbaş gereken zamanda gerekirse açıklama yapar. Bazı hatalar yapılabilir. Ama elinden geleni yapıyor. Bu görevi alarak ağrılar başını ağrıttı.

Misafir Avatar
Bekleyim görelim 4 ay önce @fanatik

Mehmet öztopbaşın elinden geleni yaptıgı kanısına nerden vardın HocayHocayıda gönderdiler bir kurban aranıyordu oda Hoca oldu bu başkan futbolcu alırken hocanın dedigi oyuncularımı aldı da faturayı ona kestiler daha neler cıkar neler

Beğenmedim! (0)
Avatar
SİVASLI 4 ay önce

Sayın yetkililer, acilen Meslek YO'nun kamera kayıtlarına el konulmalıdır. Yoksa bu yönetim kayıtları silecek.

Avatar
Yeşim Gül 4 ay önce

Yusuf hocanın damadı KAMARUN da FETÖ okullarinsa çalıştı. Damat fetöcü, yardımcı fetöcü, arkadaşlar fetö cü, bi sen değilsin öylemi. Yersen eğer.Zaten 15 aralıktan sonra kimse değil.

Avatar
fanatik 4 ay önce

M.Öztopbaş elinden geleni yapıyor. Mehmet Öztopbaş bir görev verildi oda elinden geleni yapıyor. Elinden geleni dürüstçe yaptığına şahit oldum. Bu yönetimin geçen sene geçmesi lazımdı.

Avatar
Sandıklı kimse yok mu başkanı ne olacak 4 ay önce

Sandıklıda kimse yokmu derneği başkanı sahtekar bir fötöcü görevden atılan imam var sandıklı abisi bunun malvarlığı ne olacak kendisi halen gizli gizli toplantı yaparak evrak imha ediyor pansilvanyanın talimatlarını uyguluyor bu adam canlı bomba gibi geziyor bu adam ne olacak esas suçlular dışarda kol geziyor

Avatar
gecelerin,yargıcı 4 ay önce

15,temmuz,geçeli,kaç,ay,oldu,,biz,bu,yapıya,dedelerimizde,kandırıldı,yinede,biz,bunlara,fetöcü,diyelim,bu,örgütleşme,ta,o,zamanlar,başladı,bunlar,aldıkları,eğitimde,türk,halkının,iman,gücü,bunların,en,büyük,sermayesi,oldu,aslında,bunlar,en,büyük,soysuzlardır,eskiler,bilirki,geçmişte,örenbag,katliamını,bunlar,yapmadımı,aslinda,afyonda,bunların,bir,ismi,var,bu,yapı,çökertilmedike,atalarımızın,düştügü,tuzaga,bizlerinde,düşmesi,kaçınılmaz,bir,durum,bunların,iyisi,kötüsü,diye,bir,şey,yok,bunların,herşeyden,önce,inançları,yok,yaptıkları,pislikleri,maharet,sayanlardan,ne,beklersiniz,bu,soysuzlar,yıllar,önce,biz,türküz,,biz,mülümanız,diyerek,milletin,kanını,emenlere,ne,demeliyiz,,ben,bir,vatandaş,olarak,şunu,bilirim,afyon,bu,işte,çok,derin,yapılaşmadır,yargı,saglık,tapu,.daha.bir.çok.kurum.bunlarıneline.1980,ihtilalinde,hediye,edildi,afyonun,anahtarını,bu,yapiya,teslim,edildi,bu,yapmacık,hareketlerden,hiç,hoşlanmıyorum,,onlarada,birşey,olacagına,inanmıyorum,sadece,şu,anda,fetöönün,kurbanlık,ko

Avatar
Dombeyci 4 ay önce

Dayııııı belediye yaniyo yaniyo ne zaman orayi arastircen

Avatar
mmm 4 ay önce

sayın yazar gercekten halkı dın altında uyutan cıa ajanı olan ve mılletı kullanarak bır yerlere gelen bu kısılerın bıran once hak ettıklerı yerlere konulmaları gerekır hapısanelere vatan haınlıgıdır bu .mehmet oztopbas akıl hocası halıl dayı hastane personelı genclık kolu baskanı halıl dayının kaynı ve sandıklıda yasayan sıyasetle ugrasan yerlı arkadasların genelı ıngılızler gıbı calısmaktalardır amacları ıcın kıme calıstıkları umurlarında olmaz yeterkı hedefe ulassınlar.akp lı gorunupte krıpto olan fetocuları ve mal varlıklarına el konulmalıdır